Autokary

Autokary - Oferta firmy w Poznaniu

W skład naszej floty wchodzą nowocześnie wyposażone autokary, zapewniające pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet w przypadku bardzo długich tras. To m.in. systemy ABA, pozwalające na nagłe hamowanie w razie zagrożenia, gdy kierowca nie zauważy przeszkody. Dysponujemy 20 autokarami, pozwalającymi na organizowanie wycieczek szkolnych, okolicznościowych i turystycznych po całej Polsce i w innych państwach. Nasi kierowcy są doskonale przeszkoleni, dlatego mogą zapewnić bezpieczną i wygodną podróż bez względu na jej cel.

Wynajem autokaru w Poznaniu

Wynajem autokaru w Poznaniu to doskonały wybór dla większych grup osób. Regularnie współpracujemy m.in. z biurami podróży, organizującymi wycieczki turystyczne po Polsce i innych krajach leżących w Europie. Często bierzemy udział w wyjazdach objazdowych, gdzie nasz kierowca towarzyszy turystom w trakcie całego pobytu.

Współpracujemy też ze szkołami i firmami, dla których wynajem autokaru może być sposobem na przetransportowanie większej liczby osób w konkretne miejsce. Mowa tu m.in. o wyjazdach pracowniczych, imprezach dla pracowników w znacznej odległości od miasta, a także wycieczkach dla uczniów. Co więcej, wynajem autokaru jest dobrym wyborem również w przypadku ślubów, wesel i podobnych wydarzeń.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wynajmem naszych autokarów. Podchodzimy do klientów indywidualnie, ustalając z nimi szczegóły współpracy.