Nasza flota

Nasza flota

Dysponujemy 20 autokarami i 5 busami. To przede wszystkim samochody marki Mercedes, wyprodukowane w przeciągu kilku ubiegłych lat. Zostały one wyposażone w szereg funkcji zapewniających pełne bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Oprócz tego pozwalają na uzyskanie wysokiego komfortu samych pasażerów. W autokarach wchodzących w skład naszej floty znajdują się bowiem wygodne siedzenia z odpowiednią ilością przestrzeni na nogi, miejsce do odłożenia bagażu czy klimatyzacja. Oprócz tego wyposażono je m.in. w systemy awaryjnego hamowania w razie braku reakcji ze strony kierowcy. Staramy się, by były to pojazdy użytkowane maksymalnie przez kilka lat, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa u zgodności z aktualnymi trendami.

Dysponujemy autokarami i autobusami mieszczącymi różną liczbę pasażerów. Wśród nich pojawiają się m.in. te na nawet 60 osób, sprawdzające się doskonale zwłaszcza we współpracach z biurami podróży. Dobieramy odpowiedni pojazd do specyfiki danej wycieczki, a także potrzeb jej organizatorów.

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o dostępnych modelach naszych autokarów. Siedziba firmy BUSTOURIST znajduje się w Wągrowcu, jednak regularnie świadczymy usługi m.in. dla klientów z Poznania i okolicznych miejscowości. Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, bez względu na typ wycieczki. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

null

Setra

zobacz więcej

null

Mercedes

zobacz więcej

null

Man

zobacz więcej

null

Iveco

zobacz więcej