Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne - Oferta firmy w Poznaniu

Wycieczki szkolne to doskonały sposób na zabranie najmłodszych w ciekawe miejsca. Często mają one za zadanie zintegrować uczniów, a także przekazać im wiedzę poprzez zwiedzanie konkretnej okolicy. Popularnością cieszą się m.in. wycieczki szkolne do domków na łonie natury, nad morze czy w góry. Nasza firma zajmuje się wynajmem autobusów na właśnie takie okazje, dlatego możemy zaoferować sprawny i w pełni bezpieczny przewóz najmłodszych pasażerów. Co więcej, jeździmy nie tylko po Polsce, lecz także chętnie wyjeżdżamy za granicę.

Oferujemy nasze usługi w dwóch wariantach. Możemy zająć się przewozem na wskazane miejsce lub towarzyszyć wycieczce przez cały czas trwania wyjazdu. Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów ABA i innych rozwiązań wmontowanych w nasze pojazdy. Przed wycieczką wykonujemy również kontrolę ich stanu technicznego, także tę przy obecności policji, tuż przed zabraniem pasażerów na pokład autokaru.

Zapraszamy do kontaktu osoby odpowiedzialne za organizację wycieczek szkolnych. Nasza oferta jest bowiem skierowana nie tylko do firmy i innych instytucji, lecz także klientów prywatnych, którzy potrzebują wieloosobowego pojazdu na własne potrzeby. Ustalamy szczegóły indywidualnie. Sprawdzimy dla Ciebie, czy w danym terminie nasze autobusy i znacznie większe autokary są dostępne.