Wycieczki okolicznościowe

Wycieczki okolicznościowe - Oferta firmy w Poznaniu

W trakcie różnego rodzaju wydarzeń okolicznościowych konieczne jest udanie się do innej miejscowości. Jeśli w takim spotkaniu uczestniczy większa liczba osób, czasem nie ma sensu decydowanie się na podróż we własnym zakresie. Znacznie lepszym pomysłem jest postawienie na wynajem autokaru na wycieczki okolicznościowe. Taki pojazd pomieści nawet kilkadziesiąt osób, gwarantując im komfortową podróż.

Organizujemy przejazdy w trakcie różnych wycieczek okolicznościowych. Wśród nich można wyróżnić np.:

wszelkie imprezy firmowe,

pogrzeby,

śluby,

wydarzenia rodzinne w większej grupie osób.

Wycieczki okoliczne tego typu mogą być zrealizowane zarówno busem, jak i autokarem, w zależności od liczby osób. Ustalamy termin i szczegóły naszych usług odpowiednio wcześnie. Odbieramy pasażerów nawet w godzinach nocnych, w zależności od poczynionych ustaleń i specyfiki danego wydarzenia.

Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów, a także przy pomocy profesjonalnych kierowców. Nasza flota jest dostosowana do przewozu dużej liczby osób w sposób w pełni bezpieczny i zgodny z aktualnym prawem. W samochodach zastosowano m.in. klimatyzację, a także wygodne siedzenia, sprawdzające się świetnie w trakcie nieco dłuższych podróży.

Siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach Poznania, ale świadczymy usługi także dla klientów z bardziej odległych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu!