Wynajem autobusów

Wynajem autobusów w Poznaniu

W skład naszej floty wchodzą także autobusy. Mieszczą one mniej osób, dlatego sprawdzają się w przypadku wyjazdów m.in. w gronie rodzinnym czy mniejszych grup pracowniczych. Pojazdy te zostały wyposażone w szereg zabezpieczeń i nowoczesnych systemów, poprawiających bezpieczeństwo w trakcie jazdy. W ich wnętrzu znajdują się natomiast wygodne fotele z odpowiednią ilością miejsca na nogi i bagaż, dzięki czemu możliwe jest realizowanie nawet bardzo długich, zagranicznych wycieczek.

Wynajem autobusu jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych. To doskonała opcja w sytuacji, gdy konieczne jest przewiezienie większej liczby osób w dowolne miejsce, bez względu na jego odległość od Poznania, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Jeśli jednak pasażerów ma być więcej, znacznie lepiej sprawdzi się wynajem autokarów, które także wchodzą w skład floty BUSTOURIST.

Osoby zainteresowane wynajmem autobusu w Poznaniu zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Wspólnie ustalimy najlepszą trasę i wybierzemy odpowiedni pojazd z dostępnej floty. Możemy udać się na dowolne miejsce zbiórki, gdzie jest możliwe bezpieczne pozostawienie autobusu i zabranie pasażerów. Wszystkie te kwestie ustalamy indywidualnie na długo przed planowanym wyjazdem.